1206W4F1070T5E
MFR.Part #
1206W4F1070T5E
JLCPCB Part #
C247401
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS