HP0707J0244T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP0707J0244T5E
JLCPCB Part #
C2775368
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS