1206W4F196JT5E
MFR.Part #
1206W4F196JT5E
JLCPCB Part #
C247354
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS