1206W4F221JT5E
MFR.Part #
1206W4F221JT5E
JLCPCB Part #
C247336
Description
-55℃~+155℃ 200V 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS