201007J075JT4E
MFR.Part #
201007J075JT4E
JLCPCB Part #
C621254
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS