1206W4F5492T5E
MFR.Part #
1206W4F5492T5E
JLCPCB Part #
C247234
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS