1206W4F665JT5E
MFR.Part #
1206W4F665JT5E
JLCPCB Part #
C247206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS