1206W4J013JT5E
MFR.Part #
1206W4J013JT5E
JLCPCB Part #
C247154
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS