0805W8F243KT5E
MFR.Part #
0805W8F243KT5E
JLCPCB Part #
C247100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS