0805W8F511KT5E
MFR.Part #
0805W8F511KT5E
JLCPCB Part #
C247080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS