0805W8F649KT5E
MFR.Part #
0805W8F649KT5E
JLCPCB Part #
C247077
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS