0603WAF4994T5E
MFR.Part #
0603WAF4994T5E
JLCPCB Part #
C247049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS