4F01WMJ0105TEE
MFR.Part #
4F01WMJ0105TEE
JLCPCB Part #
C2769815
Description
1MΩ 4 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0201x4 Resistor Networks, Arrays ROHS