0805W8F6343T5E
MFR.Part #
0805W8F6343T5E
JLCPCB Part #
C247031
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS