TC0350B4420T5F
MFR.Part #
TC0350B4420T5F
JLCPCB Part #
C2989369
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS