0201WMJ0301TCE
MFR.Part #
0201WMJ0301TCE
JLCPCB Part #
C246796
Description
-55℃~+155℃ 25V 300Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS