SMTC303020-2R2MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMTC303020-2R2MT
JLCPCB Part #
C22463871
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 37mΩ 4.3A 5.5A Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS