JK250-120M
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK250-120M
JLCPCB Part #
C22462845
Package
SMD,8.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 120mA 240mA 250V 25Ω 3.2mm 3A 3s 4Ω 7.5mm 9.5mm SMD,8.5x6mm Resettable Fuses ROHS