0603WAF470LT5E
MFR.Part #
0603WAF470LT5E
JLCPCB Part #
C23411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS