MFR02SF2001A10
MFR.Part #
MFR02SF2001A10
JLCPCB Part #
C58734
Description
2W 2kΩ 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS