0603WAF2322T5E
MFR.Part #
0603WAF2322T5E
JLCPCB Part #
C23346
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS