L22E473KJ135095075040EOJ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L22E473KJ135095075040EOJ
JLCPCB Part #
C2893662
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 47nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS