0603WAF453JT5E
MFR.Part #
0603WAF453JT5E
JLCPCB Part #
C23176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS