0603WAF866JT5E
MFR.Part #
0603WAF866JT5E
JLCPCB Part #
C23122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS