0105WHF5623TDE
MFR.Part #
0105WHF5623TDE
JLCPCB Part #
C2766358
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS