RCA03220RFLF
MFR.Part #
RCA03220RFLF
JLCPCB Part #
C22369797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS