RCA0360K4FLF
MFR.Part #
RCA0360K4FLF
JLCPCB Part #
C22369913
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS