RCA03562KFLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA03562KFLF
JLCPCB Part #
C22369722
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS