RCA033M3FLF
MFR.Part #
RCA033M3FLF
JLCPCB Part #
C22369619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS