RCA032R2FLF
MFR.Part #
RCA032R2FLF
JLCPCB Part #
C22356360
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS