RCA0347K5FLF
MFR.Part #
RCA0347K5FLF
JLCPCB Part #
C22356319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS