0603WAF300JT5E
MFR.Part #
0603WAF300JT5E
JLCPCB Part #
C22985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS