HV06W4F4993T5E
MFR.Part #
HV06W4F4993T5E
JLCPCB Part #
C414785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS