HF3FA/024-ZSTF
MFR.Part #
HF3FA/024-ZSTF
JLCPCB Part #
C194242
Package
插件,19x15.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kΩ 100mΩ 10ms 24V 360mW 5 5ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,19x15.2mm Power Relays ROHS