EMHJ350ADA101MHA0G
MFR.Part #
EMHJ350ADA101MHA0G
JLCPCB Part #
C2164853
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 10.3mm 100uF 150mΩ@100kHz 2000hrs@125℃ 350mA@100kHz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS