EMVA6R3ADA821MHA0G
MFR.Part #
EMVA6R3ADA821MHA0G
JLCPCB Part #
C2164423
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 320mA@120Hz 6.3V 820uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS