EMZA6R3ADA221MF61G
MFR.Part #
EMZA6R3ADA221MF61G
JLCPCB Part #
C2163456
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 120mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 360mΩ 6.1mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS