APXK6R3ARA151MF46G
MFR.Part #
APXK6R3ARA151MF46G
JLCPCB Part #
C2161776
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 19mΩ 2.78A@100kHz 3000hrs@105℃ 4.5mm 6.3V 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS