EKMM3B1VNN820MP25W
MFR.Part #
EKMM3B1VNN820MP25W
JLCPCB Part #
C1602038
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3.032Ω@120Hz 3000hrs@105℃ 315V 82uF 915.2mA@50kHz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS