LM4128CQ1MF3.3/NOPB
MFR.Part #
LM4128CQ1MF3.3/NOPB
JLCPCB Part #
C2157683
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100ppm/℃ 100uA 20mA 3.3V 3.7V~5.5V 310uVp-p Fixed Series ±0.5% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS