LM4040QAIM3-2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4040QAIM3-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C2157097
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms 60uA 60uA Fixed Parallel ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS