1210W3F500LT5E
MFR.Part #
1210W3F500LT5E
JLCPCB Part #
C21355
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS