0603WAF100MT5E
MFR.Part #
0603WAF100MT5E
JLCPCB Part #
C270944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS