MD50S18M1
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MD50S18M1
JLCPCB Part #
C20601933
Package
M1
Description
-40℃~+150℃ 1.5V@150A 1.8kV 230uA 460A 50A Three-Phase Rectifier M1 Bridge Rectifiers ROHS