TCKOJ475STLSR4K0
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCKOJ475STLSR4K0
Description
-55℃~+125℃ 4.7uF 4Ω 6.3V ±10% - Tantalum Capacitors ROHS