RM04F2402CT
MFR.Part #
RM04F2402CT
JLCPCB Part #
C3997245
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS