IS32CS8975-QWLA3-TR
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS32CS8975-QWLA3-TR
JLCPCB Part #
C20342577
Package
WQFN-16(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 12 16KB 1KB 2.3V~5.5V 32MHz 51 Family 8 Bit Built-in FLASH WQFN-16(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS