IS32CS8975-GRLA3-TR
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS32CS8975-GRLA3-TR
JLCPCB Part #
C17645060
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 16KB 1KB 2.3V~5.5V 32MHz 51 Family 6 8 Bit Built-in FLASH SOP-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS