DCMC233U050BA2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCMC233U050BA2B
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 22.23mm 23000uF 25.3mΩ@120Hz 50.8mm 50V 9.632A@10kHz - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS