EMVA500ARA330MF80G
MFR.Part #
EMVA500ARA330MF80G
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 33uF 50V 6.3mm 7.7mm 75.6mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS